Ordinace - Fyziotherapy s.r.o.

Fyziotherapy s.r.o. [Napajedla] 721 912 119

Ordinace - Fyziotherapy s.r.o. - Napajedla

Obor: rehabilitační a fyzikální medicína

Příjem pacientů: V současné době naše ordinace registruje nové pacienty.

Společnost Fyziotherapy s.r.o. - rehabilitace Napajedla - nabízí svým klientům standardní fyzioterapeutickou péči v nestátním zdravotnickém zařízení, hrazenou převážně z veřejného zdravotního pojištění a dále nadstandardní péči za přímou platbu: viscerální terapie, osteopatické techniky, masáže, reflexní terapii chodidla, kineziotape a další...

Pro zájemce z řad fyzioterapeutů, lékařů a dalších zdravotnických pracovníků organizujeme ve spolupráci s IMTE s.r.o. konference, kurzy, školení či krátké přednášky, na kterých si mohou rozšířit své terapeutické znalosti.

Při organizování našich akcí spolupracujeme s předními odborníky jak z České republiky tak ze zahraničí. Mgr. Stanislav Zapletal byl taktéž externím spolupracovníkem Katedry fyzioterapie na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

Veškeří terapeuti jsou plně kvalifikovaní s vysokoškolským vzděláním a řadou odborných kurzů. Svým klientům nabízíme veškerou péči v příjemně zařízených nově rekonstruovaných prostorách v polyfunkčním domě na Palackého ulici .

Cílem firmy je zapojit klienty do aktivního přístupu ke svému zdraví.

Upozorňujeme pacienty, že pokud se nemohou dostavit na objednanou terapii je nutné se omluvit telefonicky nejméně 24 hod. předem. V opačném případě nemůžeme poskytnout náhradní termín. Poplatek za neomluvenou neúčast na terapii 200,- Kč

Kde nás najdete

Palackého 97
76361  Napajedla

kontakty a údaje

Kdo u nás pracuje

Nabídka služeb

  • Fyzioterapie
  • Komplexní fyzioterapie pro dospělé a děti
kompletní nabídka služeb ceník poskytovaných služeb

Smluvní pojišťovny

Máme uzavřeny smlouvy s těmito zdravotními pojišťovnami:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra